pasjonaci_FB_wydarzenie_1980x1080px

Pasjonaci Artystyczni 22 Października!

Pasjonaci Artystyczni 22 Października!

Dla kogo wydarzenie?

„Pasjonaci” to oferta skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Woj. Świętokrzyskiego, szczególnie tych, którzy mają pasję, są aktywni i podoba im się pomysł założenia w przyszłości własnej firmy. Na młodzież czeka 60 miejsc. Zgłoszenia delegacji dokonuje szkoła.

Cele:
zainspirować młodzież do rozwijania swoich pasji i do aktywności w młodym wieku,
wzmocnić poczucie własnej wartości,
pokazać wzorce, osoby godne naśladowania,
przekazać informacje o istniejących programach i ofertach rozwojowych dla młodzieży.

Co w programie?

Zaprosiliśmy inspirujących przedsiębiorców-pasjonatów z naszego regionu, którzy opowiedzą o tym, jak dochodzili do sukcesu. Może staną się dla Was osobami godnymi do naśladowania? Ciekawe i profesjonalne warsztaty, o tym jak planować swoją karierę, o pasji i motywacji przygotują wyjątkowi prowadzący.

  Jak się zgłosić?

Zgłoszenia dokonuje szkoła. Delegacja ze szkoły może składać się z max. 4 uczniów + 1 opiekuna. Wyboru członków grupy może dokonać nauczyciel/wychowawca/dyrektor lub sama młodzież, która chce wziąć udział w wydarzeniu.

Mamy w sumie 60 miejsc dla młodzieży i po 15 miejsc w każdej z czterech grup warsztatowych. Decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego zachęcamy do szybkiego podjęcia decyzji.

Termin zgłoszeń: do 17 października 2018 roku.
Zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy: aneta.slawek@rcnt.pl 

Zgłoszenia dokonywane są poprzez formularz, który znajduje się na stronie www.cndavinci.pl

OSOBA DO KONTAKTU: Aneta Sławek | aneta.slawek@rcnt.pl

(41) 343-40-50

Ważne:

Organizatorzy odpowiadają za bezpieczeństwo uczestników wyłącznie na terenie miejsca wydarzenia, tj. budynku Centrum Nauki w obrębie Regionalnego Centrum Naukowo-Technologicznego i wyłącznie w czasie trwania zajęć. Zachęcamy opiekunów grup do skorzystania z oferty darmowego zwiedzania wystaw: „Człowiek – niezwykła maszyna” oraz „Człowiek – trybik w machinie przyrody” w czasie trwania warsztatów dla młodzieży, gdyż obecność na zajęciach nie jest konieczna.

 

pasjonaci 2